HONOROWY PATRONAT OBCHODÓW 70-LECIA LICEUM:

  • Marszałek Województwa Podkarpackiego – Władysław Ortyl
  • Wojewoda Podkarpacki – Małgorzata Chomycz – Śmigielska
  • Podkarpacki Kurator Oświaty – Jacek Wojtas
  • Starosta Rzeszowski – Józef Jodłowski
  • Wicestarosta Rzeszowski – Marek Sitarz
  • Poseł do Parlamentu Europejskiego – Stanisław Ożóg
  • Burmistrz Miasta Dynowa – Zygmunt Frańczak
  • Wójt Gminy Dynów – Adam Chrobak
  • Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju Regionu Dynowskiego
  • Towarzystwo Przyjaciół Dynowa

 

SKŁAD ORGANIZACYJNEGO KOMITETU ZJAZDOWEGO

  • Andrzej Stankiewicz – Przewodniczący
  • Ewa Czyżowska
  • Katarzyna Grot
  • Ewa Hadam
  • Maciej Jurasiński
  • Elżbieta Klaczak – Łach
  • Katarzyna Kłyż
  • Joanna Krajcarska
  • Grażyna Malawska
  • ks. Mariusz Mul
  • Bogdan Peszek
  • Małgorzata Pleśniak
  • Maria Radoń
  • Monika Rząsa
  • Iwona Sarnicka
  • Monika Wandas – Wasieńko
  • Monika Wardęga
  • ks. Tadeusz Wyskiel
  • Adam Żak
  • Kazimierz Żak

 

SKŁAD HONOROWEGO KOMITETU ZJAZDOWEGO

  • Joanna Stankiewicz – Kiełbińska
  • Danuta Błotnicka – Zych
  • Mieczysława Krasnopolska – Gąsecka
  • Zbigniew Szałajda
  • Józef Kędzierski
  • Stanisław Jarosz
  • Zofia Ryba
  • Teresa Gerula
  • Józef Drabik
  • Anna Kowalska
  • Stanisław Sienko
  • Józef Banaś
  • Wanda Lignowska – Bajda
  • Jerzy Majka
  • ks. Stanisław Janusz
  • ks. Stanisław Nabywaniec
  • ks. Andrzej Skiba
  • Antoni Gromala – Wójt Gminy Nozdrzec
  • Stanisław Petynia – Wójt Gminy Jawornik Polski
  • Zbigniew Blecharczyk – Wójt Gminy Dubiecko
  • Jerzy F. Adamski – Wójt Gminy Dydnia
  • Krystyna Wojtyło – Wójt Gminy Hyżne

 

Uczniowie biorący udział w pracach Organizacyjnego Komitetu Zjazdowego:

  • Anna Tworzydło
  • Ilona Szeremeta
  • Monika Kozub
  • Dominika Augustyn
  • Agnieszka Salwiak
  • Karolina Radoń
  • Amelia Piątkowska
  • Natalia Pałac
  • Magdalena Pałys
  • Karolina Nowak
  • Kamila Błotnicka
  • Sylwia Ibowicz
  • Szymon Fara
  • Magdalena Nowak
  • Karol Lignowki
  • Martyna Ryś
  • Robert Łach