Drodzy Absolwenci Liceum Ogólnokształcącego w Dynowie!

W październiku 2014 r. obchodzimy Jubileusz 70-lecia istnienia liceum. Dotychczas mury szkoły opuściło około 6 tysięcy absolwentów, pełniących dziś ważne role społeczne i zawodowe w kraju i za granicą. Chcielibyśmy ich wszystkich odszukać i zaprosić do wzięcia udziału w tej ważnej uroczystości.

 

„Niech odżyje wspomnień czar”

Jednocześnie zwracamy się z prośbą o przekazanie informacji o Zjeździe w imieniu Komitetu Organizacyjnego koleżankom i kolegom, z którymi utrzymujecie Państwo kontakty a do których, z różnych przyczyn, zaproszenie mogło nie dotrzeć.

Informacje dodatkowe:

  • W związku z koniecznością wcześniejszej rezerwacji cateringu, noclegów a także przygotowania okolicznościowych materiałów, prosimy o wstępną deklarację uczestnictwa w Zjeździe. Deklarację można złożyć w formie elektronicznej, wypełniając przygotowany formularz zgłoszeniowy na naszej stronie internetowej, osobiście lub telefonicznie w sekretariacie szkoły pod nr 166521077 do dnia 25 września 2014 roku.

Proponujemy:

  1. Udział w uroczystościach w szkole – bezpłatnie
  2. Udział w Balu Absolwentów – 150 zł / osoba
  3. Zakup publikacji i innych gadżetów – 60 zł

Osoby, które deklarują udział w Balu i zakup gadżetów proszone są o wpłaty wyżej wymienionych kwot na konto 30 9093 0007 2001 0020 6740 0001. W rubryce tytuł wpłaty prosimy podać następujące dane: imię i nazwisko (w przypadku kobiet – nazwisko rodowe), rok ukończenia szkoły. Wpłaty przyjmowane będą do dnia 25.09.2014 roku.

„Przeżyjmy to jeszcze raz”

Do zobaczenia na Zjeździe!

Komitet Organizacyjny